Csak tizenegyesekkel verte a másodosztályú Coventryt a MU az FA Kupa elődöntőjében

Coventry City machester united

Fotó: Coventry City FC Facebook

0–3-ról egyenlített, de tizenegyesekkel kikapott a másodosztályú Coventry az MU-tól, így a címvédő Manchester City után a városi rivális United jutott be másodikként az angol labdarúgó FA-kupa fináléjába.

A Wembley Stadionban rendezett vasárnapi elődöntőben az MU az 58. percben már 3–0-ra vezetett, de a másodosztályú Coventry City a 95. percben kiegyenlített (3–3). A kétszer 15 perces hosszabbítás nem hozott újabb gólt, a tizenegyes-párbajból pedig a „Vörös ördögök” jöttek ki győztesen.

Coventry City

Az FA Kupa másik, szombati elődöntőjében a Bajnokok Ligájától a héten a negyeddöntőben elbúcsúzott Manchester City 1–0-ra verte a Chelsea-t.

A sorozat fináléját május 25-én rendezik, ugyancsak a Wembleyben.