Szlovén Bajnokság Tabella
# | Csapat | LM | Gy | D | V | RG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celje | 27 | 19 | 5 | 3 | 59 | 21 | +38 | 62 |
2 | Olimpija | 26 | 14 | 8 | 4 | 51 | 31 | +20 | 50 |
3 | Maribor | 26 | 12 | 7 | 7 | 46 | 29 | +17 | 43 |
4 | Bravo | 27 | 11 | 9 | 7 | 35 | 31 | +4 | 42 |
5 | Koper | 26 | 10 | 7 | 9 | 38 | 36 | +2 | 37 |
6 | Mura | 27 | 8 | 7 | 12 | 28 | 38 | -10 | 31 |
7 | Domzale | 26 | 9 | 2 | 15 | 35 | 42 | -7 | 29 |
8 | Rogaška | 27 | 7 | 5 | 15 | 26 | 48 | -22 | 26 |
9 | Aluminij | 27 | 7 | 4 | 16 | 26 | 51 | -25 | 25 |
10 | Radomlje | 27 | 6 | 6 | 15 | 24 | 41 | -17 | 24 |
Szlovén Bajnokság legfrissebb eredmények
2024. március 23. szombat | ||
Koper | 2 - 1 | Mura |
2024. március 17. vasárnap | ||
Maribor | 3 - 1 | Koper |
Celje | 2 - 1 | Radomlje |
Rogaška | 0 - 0 | Mura |
2024. március 16. szombat | ||
Domzale | 2 - 0 | Aluminij |
Bravo | 1 - 1 | Olimpija |
2024. március 14. csütörtök | ||
Koper | 1 - 3 | Celje |
2024. március 13. szerda | ||
Radomlje | 2 - 0 | Domzale |
Aluminij | 0 - 1 | Rogaška |
Mura | 1 - 2 | Bravo |
2024. március 10. vasárnap | ||
Mura | 1 - 1 | Olimpija |
Rogaška | 1 - 0 | Radomlje |
2024. március 9. szombat | ||
Celje | 1 - 1 | Maribor |
Bravo | 0 - 0 | Aluminij |
2024. március 3. vasárnap | ||
Radomlje | 0 - 1 | Bravo |
Koper | 1 - 2 | Rogaška |
2024. március 2. szombat | ||
Maribor | 3 - 0 | Domzale |
Olimpija | 1 - 1 | Celje |
2024. március 1. péntek | ||
Aluminij | 2 - 0 | Mura |
2024. február 26. hétfő | ||
Bravo | 0 - 0 | Koper |
Szlovén Bajnokság következő fordulók, meccsek
2024. március 29. péntek | ||
Rogaška | 15:00 | Bravo |
Maribor | 17:30 | Radomlje |
Domzale | 20:15 | Mura |
2024. március 30. szombat | ||
Olimpija | 15:00 | Koper |
Celje | 17:30 | Aluminij |
2024. április 5. péntek | ||
Aluminij | 18:15 | Maribor |
2024. április 6. szombat | ||
Rogaška | 13:00 | Olimpija |
Radomlje | 15:30 | Koper |
Mura | 18:15 | Celje |
2024. április 7. vasárnap | ||
Bravo | 13:00 | Domzale |
2024. április 9. kedd | ||
Maribor | 16:45 | Mura |
2024. április 10. szerda | ||
Celje | 12:45 | Bravo |
Domzale | 14:45 | Rogaška |
Olimpija | 16:45 | Radomlje |
2024. április 11. csütörtök | ||
Koper | 14:45 | Aluminij |
2024. április 13. szombat | ||
Rogaška | 13:00 | Celje |
2024. április 14. vasárnap | ||
Bravo | 13:00 | Maribor |
Mura | 15:30 | Koper |
Domzale | 18:15 | Olimpija |
2024. április 15. hétfő | ||
Aluminij | 15:30 | Radomlje |